Durata de livrare: 15 - 30 zile
Descoperiți soluția ideală pentru sisteme eficiente de apă cu REDUCTIA PE100 VALWater D.355/280 SDR17 INJECTATA de la Valrom. Acest produs de înaltă calitate este special conceput pentru a se integra perfect în rețelele de distribuție a apei, asigurând o performanță optimă și o durabilitate remarcabilă. Cu un design ingenios, această reducție facilitează tranziția între diferite dimensiuni ale țevilor, contribuind la un sistem fluid și eficient.
Fabricată din polietilenă de înaltă densitate (PEHD), REDUCTIA PE100 garantează rezistență la coroziune și la factorii de mediu, ceea ce o face ideală pentru utilizarea în condiții variate. Datorită procesului de injecție avansat utilizat în producția sa, acest fitting oferă o etanșeitate excelentă, minimizând riscurile de scurgeri și pierderi de apă, aspect esențial pentru orice sistem de alimentare cu apă.
Valrom, un brand de renume în domeniul fitingurilor pentru apă, asigură că fiecare componentă a produsului respectă cele mai riguroase standarde de calitate. REDUCTIA PE100 este ușor de instalat, având un sistem de montare simplu, care reduce timpul de lucru și costurile de instalare. Această soluție nu doar că optimizează eficiența sistemului dvs. de apă, dar contribuie și la economisirea resurselor.
În concluzie, alegerea REDUCTIEI PE100 VALWater D.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Tip produs: Reductie
Produse Alternative
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!
