Durata de livrare: 24 - 72 ore
Descoperiți soluția perfectă pentru sistemele de alimentare cu apă cu ajutorul REDUCTIE PE100 APA VALWater D.250/75 SDR17 SUDAT TG de la Valrom, un produs de înaltă calitate care se integrează perfect în instalațiile de apă. Acest fitting din polietilenă de înaltă densitate (PEHD) este proiectat pentru a asigura o conexiune sigură și eficientă, fiind ideal pentru utilizări în agricultură, construcții și alte aplicații industriale.
Fabricat sub standardele riguroase ale brandului Valrom, acest produs beneficiază de o durabilitate excelentă și rezistență la condiții meteorologice extreme, garantând astfel o utilizare pe termen lung. Datorită tehnologiei de sudare utilizate, REDUCTIE PE100 oferă o etanșare perfectă, prevenind scurgerile și pierderile de apă, aspect esențial pentru eficiența oricărui sistem de distribuție.
Cu un diametru de 250 mm la intrare și 75 mm la ieșire, acest fitting permite adaptarea ușoară a sistemelor existente, facilitând tranziția între diferite dimensiuni de conducte. Este compatibil cu o gamă variată de instalații, oferind flexibilitate și versatilitate în orice proiect de construcție sau reparație.
În plus, REDUCTIE PE100 APA VALWater se dovedește a fi o alegere economică, datorită costurilor reduse de întreținere și a eficienței energetice sporite pe care o aduce.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Tip produs: Reductie
Produse Alternative
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!
