Durata de livrare: 3 - 7 zile
Descoperiți calitatea superioară a tubului VALSpring PVC, ideal pentru instalații de apă potabilă. Fabricat de renumitul brand Valrom, acest tub cu filet R10, având un diametru de 225 mm și o lungime de 2 metri, este special conceput pentru a asigura durabilitate și performanță în diverse aplicații. Datorită materialului din PVC, tubul este rezistent la coroziune și la variațiile de temperatură, garantând o utilizare eficientă pe termen lung.
Utilizarea tubului VALSpring este extrem de versatilă, fiind perfect pentru construirea și întreținerea rețelelor de apă. Designul său cu filet facilitează montajul și demontajul, oferind soluții rapide și eficiente pentru orice proiect. Cu un sistem de etanșare excelent, acest produs minimizează riscurile de scurgeri, asigurând astfel un flux constant de apă și protejându-vă de eventualele daune cauzate de infiltrații.
Un alt avantaj al tubului VALSpring este ușurința în manipulare și instalare, aspect care îl face ideal atât pentru profesioniști, cât și pentru utilizatorii amatori. Prin alegerea acestui tub, nu doar că investiți în calitate, dar contribuiți și la eficiența energetică a sistemului dumneavoastră de apă, datorită conductivității sale ridicate.
Nu lăsați detaliile neglijate atunci când vine vorba de instalațiile de apă. Alegeți tubul VALSpring PVC de la Valrom pentru o soluție de încredere, care combină tehnologia avansată cu un raport excelent calitate-preț.
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Diametru nominal DN: 225
Lungime bara (ml): 2
Produse Alternative
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!