⌚ LUNI - VINERI 9.00 - 17.00

Valrom Teu electrosudabil D200 SDR11 TG

Valrom
1.544,10 RON
TVA inclus

PRODUS ACHIZITIONABIL PRIN S.E.A.P.

Click pentru detalii 
La comanda

Durata de livrare: 15 - 30 zile

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 59301200000 Ai nevoie de ajutor? 0373.760.413
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Descoperă soluția ideală pentru sistemele tale de apă cu TEU ELECTROSUDABIL D200 SDR11 TG de la Valrom. Acest fitting de calitate superioară este conceput pentru a oferi o conexiune sigură și durabilă, fiind esențial în orice instalație de apă. Cu un design ergonomic și materiale rezistente, acest produs se integrează perfect în sistemele de electrofuziune, garantând o etanșare excelentă și o utilizare pe termen lung.

Valrom, un brand de renume în domeniul fitingurilor pentru apă, îți oferă acest TEU ELECTROSUDABIL care îmbină eficiența cu tehnologia avansată. Fie că lucrezi la un proiect rezidențial sau industrial, acest fitting este alegerea ideală pentru a asigura un flux constant de apă, fără pierderi sau probleme de etanșare. D200 SDR11 TG este proiectat să reziste la condiții variate de utilizare, ceea ce îl face perfect pentru orice tip de rețea de apă.

Una dintre cele mai mari avantaje ale acestui fitting este ușurința cu care poate fi instalat. Procesul de sudare electrică asigură o conexiune rapidă și eficientă, reducând timpul de execuție al lucrărilor. De asemenea, TEU ELECTROSUDABIL D200 SDR11 TG este compatibil cu cele mai comune tipuri de țevi, ceea ce îți oferă flexibilitate și libertate în alegerea soluției potrivite pentru proiectul tău.

Vezi mai mult Informatii conformitate produs

Tip produs: Teu electrofuziune

Diametru teava: 200

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!