Valrom Ramificatie colt Valrom VALFono BF D160/110/110 87grd
Valrom
TVA inclus
La comanda
Durata de livrare: 15 - 30 zile
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 17503161188 Ai nevoie de ajutor? 0373.760.413
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)
Se utilizeaza in instalatiile de canalizare interioara la evacuarea apelor uzate menajere in regim de curgere fara presiune (la care proba de etanseitate se realizeaza la max. 0,5 bar), acolo unde se dorește amortizarea sunetului produs de evacuarea apei.
Standard de referinta: EN 1451.
Sunt de culoare neagra, colorate in masa, monostrat, realizate din PP cu adaos de minerale.
Gama de dimensiuni cuprinde diametre de la 32 mm pana la 160 mm.