HYUNDAI
TVA inclus
In stoc
Durata de livrare: 24 - 72 ore
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 045645-818 Ai nevoie de ajutor? 0373.760.413
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Download (2)
  • Review-uri (0)
INCALZIRE si RACIRE
R32, PRIETENOS CU MEDIUL
1. Coeficient de transfer termic mare, performanta mai buna si costuri mai mici
2. Volum mai mic de refrigerant in sistem
3. Emisii de carbon si GWP reduse
UNITATE MONOBLOC
· Modul silentios pe doua niveluri - ofera mai mult confort
· Compresor BLDC Inverter - sistem de inalta performanta
SISTEM INVERTER
FUNCTII
· Functia Smart Grid - pompa de caldura regleaza operarea in functie de diferite semnale electrice.
PANOU DE COMANDA CU FIR SI CONTROL PRIN INTERNET
Hyundai - App
· Modulul WiFi incorporat accepta controlul APP
· Functii Holiday Away & Holiday Home
· Maxim 6 unitati controlate de un singur controler
· Protocolul Modbus
Prin intermediul aplicatiei, utilizatorul:
CARACTERISTICI TEHNICE
Incalzire (A7/W35) 12,10 kW
P electrica absorbita (A7/W35) 2,44 kW
COP (A7/W35) 4,95
Incalzire (A7/W45) 12,30 kW
P electrica absorbita (A7/W45) 3,32 kW
COP (A7/W45) 3,60
Incalzire (A7/W55) 11,90 kW
P electrica absorbita (A7/W55) 3,90 kW
Racire (A35/W18) 12 kW
- P electrica absorbita (A35/W18) 3,04 kW
- EER (A35/W18) 3,95
Racire (A35/W7) 11,50 kW
P electrica absorbita (A35/W7) 4,18 kW
EER (A35/W7) 2,75
Clasa eficienta sezoniera LWT 35C: A+++
Clasa eficienta sezoniera LWT 55C: A++
Compresor: BLDC Inverter
Incarcare din fabrica refrigerent R32 1,75 kg
Pompa circulatie de tip inverter
Presiune maxima 9 mCA
Vas expansiune (Volum) 8 l
Racorduri hidraulice 1 1/4 "
Rezistenta electrica (back-up) 3 kW
Plaja temperatura apa- Racire 5~27 °C
Plaja temperatura apa- Incalzire 25~67 °C
Plaja temperatura apa- Apa Calda Menajera 30~62 °C
Alimentare electrica 230/50 V/Hz
Putere sonora EN12102-1 65 dB/A
Plaja temperatura exterioara- Racire -5~43 °C
Plaja temperatura exterioara- Incalzire -25~35 °C
Plaja temperatura exterioara- Apa Calda Menajera -24~43 °C
Tip Monofazat
CARACTERISTICI CONSTRUCTIVE
Masa neta 144 kg
Dimensiuni (lxHxA) 945 x 1385 x 527 mm