Durata de livrare: 24 - 72 ore
Distribuitor cu debitmetru 7 căi, Hoffman, din inox, oferă echilibrare hidraulică, debit reglat individual, aerisire automată și întreținere facilă pentru sistemele de încălzire în pardoseală.
Distribuitor cu debitmetru 7 căi, Hoffman, realizat din inox de înaltă calitate și destinat sistemelor de încălzire prin pardoseală.
Asigură o distribuție uniformă a agentului termic, echilibrare hidraulică și are rezistență in timp.
Echipat cu debitmetre reglabile, aerisitor automat și robinet de golire, oferă control, eficiență și întreținere ușoară.
Material inox: rezistent la coroziune și temperaturi ridicate.
Debitmetre reglabile: permit ajustarea debitului de apă pentru fiecare circuit.
Ventil de aerisire automat: elimină aerul acumulat din instalație.
Robinet de golire integrat: facilitează întreținerea și golirea completă a instalației atunci când este necesar.
Temperatură maximă de lucru: 60°C, ideal pentru instalații de încălzire pe bază de apă.
Conexiuni standardizate: racordare principală de 1” și ieșiri de 3/4” cu distanță interax de 50 mm, compatibile cu diverse tipuri de țevi.
Numar circuite: 7
Tip produs: Distribuitor